Blog

U-14 awans do II ligi!

Bardzo udany sezon zaliczyły nasze grupy młodzieżowe!

Podopieczni Trenera Chlebowskiego – grupa U-15 zajęła 2 miejsce (tracąc tylko jeden punkt do lidera-pamiętny mecz w Tychach;/), natomiast grupa U-14 także zajęła 2 miejsce i tym samym zagwarantowała sobie udział w II Lidze Śląskiej:) – gratulujemy!

Podopieczni Trenera Tomasza Kozieła oraz Damiana Parusela także pokazali w regionie, że jesteśmy silnym zespołem:

Orliki – grupa B – 4 miejsce, grupa A – 1 miejsce

Nasi najmłodsi zawodnicy z rocznika 2009-2010 zakończyli rywalizację na 1 miejscu.

Cieszymy się, że nasze szkolenie idzie w dobrym kierunku. Jesteśmy oczywiście zadowoleni z wyników jakie osiągają nasi podopieczni, ale nade wszystko największym naszym sukcesem jest ilość wysyłanych zawodników do większych ośrodków – to jest nasz cel – umożliwiamy naszym piłkarzom nieustanny ROZWÓJ!

O kolejnych transferach poinformujemy w późniejszym czasie – kilku naszych zawodników przebywa na testach.